Chiny Rozwiązania do agregatów wody lodowej producent

50 ℃ Rozwiązania agregatów wody lodowej do basenów

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: WaterChiller
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: WCS-005
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
Czas dostawy: 30-35 dni po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 zestawów / miesiąc

Szczegóły informacji

Korzyść: Wysokowydajne rozwiązania do gorącej wody Instalacja: Wolnostojący
Podanie: Hotel, mieszkanie, basen Źródło prądu: Elektryczny
Źródło ciepła: Źródło powietrza chłodziwo: R134a, R410a
Temperatura: 50-80C Zbiornik na wodę SS: Dostępny
High Light:

50 ℃ Hot Water Chiller Solutions

,

80 ℃ Hot Water Chiller Solutions

opis produktu

Agregat chłodniczy z gorącą wodą Wylot 50-80 ° C Gorąca woda do basenu Hotel Apartament Łazienka

 

 

Korzyść

1, oszczędność energii

Nie ma wątpliwości, że największą zaletą podgrzewacza wody na powietrze jest oszczędność energii.Niskotemperaturowa energia cieplna zawarta w powietrzu jest przekształcana w wysokotemperaturową energię cieplną za pośrednictwem sprężarki.W oparciu o tę samą produkcję ciepłej wody, w porównaniu z podgrzewaczem elektrycznym i podgrzewaczem wody, uzyskuje się maksymalną oszczędność energii elektrycznej.Koszt użytkowania to tylko 1/4 kosztu elektrycznego podgrzewacza wody, podczas gdy w porównaniu z tradycyjnym gazowym podgrzewaczem wody koszt użytkowania wynosi tylko 1/3 kosztu użytkowania gazowego podgrzewacza wody bez użycia paliwa gazowego.Wykorzystanie powietrza jako głównego korpusu i oszczędzanie energii może nie tylko obniżyć koszty użytkowania, ale także być zgodne z głównym założeniem oszczędzania energii na świecie, co jest jedną z największych zalet podgrzewaczy wody wykorzystujących energię powietrza.

2, wygodne

Zaletą powietrznego podgrzewacza wody jest powietrze, aw przypadku produktów gospodarstwa domowego jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest wygoda użytkowania, dlatego wygoda stała się drugą atrakcją powietrznego podgrzewacza wody.Ponieważ na ilość powietrza nie wpływają wewnętrzne i zewnętrzne, słoneczne i pochmurne dni, w porównaniu ze słonecznym podgrzewaczem wody, podgrzewacz wody wykorzystujący energię powietrza jest bardzo wygodny.Bez względu na to, czy jest zainstalowany wewnątrz, czy na zewnątrz, czy jest pochmurno i słonecznie, przy temperaturze powyżej zera Celsjusza, można go używać.Ponadto, po użyciu pojemnika z wodą, podgrzewacz wody wykorzystujący energię powietrza może w mniej niż godzinę wytworzyć kolejny pojemnik ciepłej wody, z którego rodzina może korzystać przez cały dzień.

3, bezpieczeństwo

W porównaniu z dwoma rodzajami podgrzewaczy wody, podgrzewacze wody wykorzystujące energię powietrza wykorzystują medium do wymiany ciepła i uniknięcia bezpośredniego kontaktu między elektrycznymi elementami grzejnymi a wodą, co eliminuje ukryte niebezpieczeństwo wycieku energii elektrycznej w elektrycznych podgrzewaczach wody.Po drugie, ponieważ surowcem jest powietrze, eliminuje się wybuch gazu lub zatrucie gazem w gazowych podgrzewaczach wody.Możliwość zatrucia gazem sprawia, że ​​ludzie są bardziej komfortowi.

4, ochrona środowiska

Oszczędność energii i ochrona środowiska uzupełniają się wzajemnie, a ochrona środowiska jest kolejnym plusem podgrzewaczy wody zasilanych powietrzem pod względem oszczędności energii.Przede wszystkim podgrzewacz wody wykorzystujący energię powietrza wykorzystuje energię elektryczną do sprężania powietrza w celu wytworzenia energii cieplnej i nie odprowadza spalin i toksycznych gazów, co jest nie tylko bezpieczne, ale także zapewnia kąpiel wolną od zanieczyszczeń. środowisko.Po drugie, czas użytkowania nagrzewnicy wodnej to nawet 15-20 lat.Wysoka żywotność może nie tylko zmniejszyć koszty i problemy związane z wymianą podgrzewacza wody, ale także w pewnym sensie zmniejszyć produkcję odpadów, co jest ważnym aspektem ochrony środowiska.

Historia rozwoju

Wraz z rozwojem rewolucji przemysłowej, na początku XIX wieku, pojawiło się duże zainteresowanie tym, czy ciepło można pompować z ośrodka o niższej temperaturze do ośrodka o wyższej temperaturze.Brytyjski fizyk JP Joule zaproponował zasadę, że „zmieniając ciśnienie ściśliwego płynu, jego temperatura może się zmieniać”.

Wraz z rozwojem technologii pomp ciepła pojawiły się również nowe technologie podgrzewania wody na energię elektromagnetyczną.W znacznym stopniu poprawia wady podgrzewacza wody z pompą ciepła, którego nie można normalnie użytkować ze względu na niską temperaturę oraz znacznie poprawia pełne wykorzystanie energii elektrycznej.Łagodzi przerwy w dostarczaniu gorącej wody podczas kąpieli.

 

Główne dane

1. Czynnik chłodniczy: R22 lub R134a

2. Cztery części chłodnicze: parownik, sprężarka, skraplacz i dławik.3. Trzy stabilne części: zbiornik cieczy (kompresor), zawór rozprężny (kapilara), osuszacz (wilgoć).

4. Jeden duży odmrażacz: zawór czterodrogowy

5. Opis: przełamanie tradycyjnej teorii konwersji energii, aby osiągnąć wysoką wydajność energetyczną.Gdy pompa ciepła pracuje, czynnik roboczy może absorbować energię QA zmagazynowaną w medium otoczenia w parowniku;podczas gdy układ rozruchowy musi zużywać energię, to znaczy sprężarka zużywa QB;jednocześnie czynnik roboczy oddaje ciepło QC do medium wysokotemperaturowego w skraplaczu;QC = QA + QB.Po uruchomieniu pracy sprężarki mechaniczna energia kinetyczna zamienia się w energię cieplną.Wprowadź QB i uzyskaj QB + QA, przebijając się przez wąskie gardło, którego tradycyjna pojedyncza transformacja energii nie może osiągnąć 100% wydajności.Zastosowanie technologii pompy ciepła ma wyższy współczynnik efektywności energetycznej.

Charakterystyka

1. Nie ma ograniczeń co do warunków instalacji.

2. Jest bezpieczny w użyciu.Ponieważ żaden element elektryczny nie styka się bezpośrednio z wodą, nie ma ryzyka wycieku.

3. Oszczędność energii i oszczędność energii.Jego zużycie energii to tylko 1/4 zwykłego elektrycznego podgrzewacza wody, 1/3 gazowego podgrzewacza wody i 1/2 słonecznego podgrzewacza wody.

Powiązane krótkie wprowadzenie

Domowy podgrzewacz wody do ogrzewania powietrza

Profesor Thomson (Lord Kelvin) opublikował artykuł i przedstawił koncepcję mnożnika ciepła.Po raz pierwszy opisał pomysł pompy ciepła do pochłaniania niskoenergetycznego ciepła z powietrza.Po wymianie ciepła medium nagrzewnicy wodnej na powietrze, zostało ono sprężone w gaz wysokotemperaturowy i podgrzane przez system cyrkulacji rurociągów.Zużycie energii było tylko 1/4 tego, co elektryczny podgrzewacz wody.Model użytkowy pozwala uniknąć wad polegających na wykorzystaniu światła słonecznego do odbioru ciepła i niewygodnej instalacji słonecznego podgrzewacza wody.Ponieważ praca nagrzewnicy wodnej na energię powietrza polega na wymianie ciepła przez medium, nie wymaga on kontaktu grzałek elektrycznych z wodą, nie ma niebezpieczeństwa wycieku nagrzewnicy elektrycznej, nie ma niebezpieczeństwa wybuchu i zatrucia gazowego podgrzewacza wody i nie ma zanieczyszczenia powietrza spowodowanego spalinami odprowadzanymi z olejowego podgrzewacza wody.

Temperatura, zużycie wody

Najbardziej odpowiednia temperatura do kąpieli to 42 ℃, która może być nieco wyższa dla osób w średnim i starszym wieku o 1-2 ℃, a zużycie wody do kąpieli wynosi około 40-50 litrów na osobę.Wanna i jacuzzi są określane według pojemności.

Ile można przygotować ciepłej wody

Pod względem wydajności i teorii, podgrzewacz wody wykorzystujący energię powietrza - podgrzewacz wody użytkowej z pompą ciepła może wytwarzać ciepłą wodę w sposób ciągły i powtarzalny.W normalnej temperaturze ciepła woda może być wytwarzana w ciągu godziny w następujący sposób (45 ℃ - 55 ℃): w zależności od wielkości jednostki.

Wysoki współczynnik efektywności energetycznej

Największą zaletą podgrzewacza wody na energię powietrza jest to, że ma niskie koszty eksploatacji i dobrą oszczędność energii, co jest ważnym powodem, dla którego opinia publiczna wybiera podgrzewacz wody zasilany powietrzem.Dlatego konieczne jest wybranie podgrzewacza wody zasilanego powietrzem o wysokiej sprawności energetycznej.

50 ℃ Rozwiązania agregatów wody lodowej do basenów 0

Wybór zbiornika na wodę ze stali nierdzewnej
Pompa ciepła Odpowiedni zbiornik na wodę SS Wymiar wykładziny zbiornika na wodę (mm) wymiar zbiornika na wodę (mm)
3HP 1 tona ∅850x1700 ∅970x1800
2 tony ∅1080x2100 ∅81230x2200

 

5HP

2 tony ∅1080x2100 ∅81230x2200
3 ton ∅1230x2270 ∅1360x3270
4 ton ∅1600x1920 ∅1700x2020

 

 

50 ℃ Rozwiązania agregatów wody lodowej do basenów 150 ℃ Rozwiązania agregatów wody lodowej do basenów 250 ℃ Rozwiązania agregatów wody lodowej do basenów 3

Możemy dostosować do twoich wymagań, uzyskać więcej informacji i dogłębnie omówić, zaoferować najlepsze rozwiązanie

Więcej szczegółów Można skontaktować się: +8619124362193, Wechat ID Jack2020323.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych